Το styling είναι ένα παιχνίδι. Άλλες μέρες έχεις τρελή διάθεση να παίξεις το παιχνίδι, και άλλες βαριέσαι. Αυτό δεν σημαίνει πως τις μέρες που βαριέσαι, οι εμφανίσεις σου πρέπει να είναι αντιστοίχως βαρετές ή ότι το στυλ σου να πηγαίνει περίπατο. Υπάρχουν κάποια στυλιστικά δίδυμα-σύμμαχοι, που σου εξασφαλίζουν απόλυτη ελευθερία κινήσεων και άνεση, διατηρώντας τη fashionable σπίθα αναμμένη. Το mom fit τζην με τα sneakers. Το knitted φόρεμα με τις chunky αρβύλες. Τα tracksuits με τα γούνινα παλτό.
Εσύ κράτα το τελευταίο! Δύο items – τρία για την ακρίβεια – που δεν θα τα έφερνες κοντά εύκολα. Τα φούτερ και οι φόρμες είναι υπερβολικά casual ενώ την ίδια στιγμή οι faux fur είναι εξαιρετικά κομψές, είναι επιβλητικές, είναι luxury. Πώς να συνυπάρξουν πλάι πλάι αυτά τα τόσο διαφορετικά κομμάτια; Και όμως! Αυτό είναι που με μαγεύει στο styling. Ότι τα πάντα μπορούν να ανατραπούν…
![Fur](/wp-content/uploads/2023/01/unknown_323108285_745572703129945_6675204269325461004_n.jpg)
Πώς θα ακολουθήσεις το μεγαλύτερο styling trick που μεσουρανεί αυτή την στιγμή που μιλάμε στο Instagram; Εύκολα! Φόρεσε το αγαπημένο σου athletic co-ord: φούτερ και φόρμα, knitted παντελόνι και πουλόβερ, κολάν και cropped top. Η επιλογή είναι δική σου. Το πανωφόρι είναι μονόδρομος. Θα είναι oversized. Θα είναι γούνινο. Θα είναι μακρύ. Παπούτσια; Μα φυσικά τα αγαπημένα σου sneakers.
Τα αξεσουάρ είναι σημαντικά σε αυτόν τον συνδυασμό. Πόνταρε σε κομμάτια που θα σε κρατήσουν ζεστή ακόμα και στις πιο χαμηλές θερμοκρασίες. Ένα φαρδύ, χουχουλιάρικο κασκόλ, ένα beanie, ψηλές, αθλητικές κάλτσες. Τα γυαλιά ηλίου ταιριάζουν τέλεια σε αυτή την περίπτωση, ειδικά αν έχουν μια πιο athleisure διάσταση. Το ίδιο και τα κοσμήματα. Μια μεγάλη tote bag, που να χωράει μέσα όλα όσα μπορεί να χρειαστείς μέσα στην μέρα, και είσαι έτοιμη. Μπορείς να αδράξεις την ημέρα!
![Fur](/wp-content/uploads/2023/01/unknown_320754675_460623836276868_3922496004730853972_n.jpg)
Τα must-have για να πετύχεις τον συνδυασμό:
![Fur](/wp-content/uploads/2023/01/mangoo.jpg)
![Fur](/wp-content/uploads/2023/01/fouter.jpg)
![Fur](/wp-content/uploads/2023/01/forma.jpg)
![Fur](/wp-content/uploads/2023/01/nikesneakers.jpg)
![Fur](/wp-content/uploads/2023/01/isabelmarant.jpg)
Shearling παλτό, Isabel Marant.
![Fur](/wp-content/uploads/2023/01/4729813306_6_1_1.jpg)
![Fur](/wp-content/uploads/2023/01/4729814306_6_1_1.jpg)
![Fur](/wp-content/uploads/2023/01/adidas.jpg)
![Fur](/wp-content/uploads/2023/01/standstudio.jpg)
Διάβασε επίσης: 4 street style looks μέσα στα οποία σκοπεύουμε να περάσουμε την εβδομάδα μας
Best of Internet
![Αποστολή στο Τορίνο: Αυτό είναι το νέο Fiat 600e](https://www.4troxoi.gr/wp-content/uploads/2023/07/Fiat-600e-open-040723-413x269.jpg)
![Η Κατερίνα Καινούργιου ζήτησε χάρη από τη Μπεκατώρου: «Σε παρακαλώ, σώσε με»](https://www.hello.gr/image/s640x388/fill/file/wp-content/uploads/2023/07/Κατερίνα-Καινούργιου.jpg)
![H πριγκίπισσα Ολυμπία απαθανατίζει τη μητέρα της Μαρί Σαντάλ](https://www.hello.gr/image/s640x388/fill/file/wp-content/uploads/2023/03/πριγκίπισσα-Ολυμπία-Μαρί-Σαντάλ.jpg)
![Beauty hack: Πως θα αναβαθμίσεις το κραγιόν σου για να είσαι in fashion](https://www.thenotebook.gr/image/s640x388/fill/file/wp-content/uploads/2023/07/IMG_2677.jpg)
![4 Οικονομικές συμβουλές για Millennials](https://www.thenotebook.gr/image/s640x388/fill/file/wp-content/uploads/2022/05/saving-money.jpg)
![Toxic Advice Escape Room by Dove: ένα πρωτότυπο παιχνίδι απόδρασης από τις τοξικές συμβουλές ομορφιάς](https://www.thenotebook.gr/image/s640x388/fill/file/wp-content/uploads/2023/07/dove_logo_gold_1.jpg)
![Αποστολή στην Ιταλία: Η αναγέννηση του Fiat Topolino](https://www.4troxoi.gr/wp-content/uploads/2023/07/Fiat-Topolino-040723-5-413x269.jpg)
![Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου «χτίζει» με κόπο το κορμί της – Τα βίντεο από το γυμναστήριο](https://www.hello.gr/image/s640x388/fill/file/wp-content/uploads/2023/04/Κωνστατίνα-Σπυροπούλου.jpg)
![Οι ηλεκτρικές Alfa Romeo Quadrifoglio θα αποδίδουν 1.000 ίππους](https://www.4troxoi.gr/wp-content/uploads/2023/07/Alfa_Romeo-Giulia_Quadrifoglio-413x269.jpg)