Η Μαρίνα Ασλάνογλου έδωσε μια αποκλειστική συνέντευξη στην εκπομπή «Ακόμα δεν είδες τίποτα» όπου μίλησε για την παράσταση που πρωταγωνιστεί, για τον σύζυγό της αλλά και για τις εξωσωματικές που έκανε.
«Είναι πολύ συγκινητικό και περίεργο να έρχονται θεατές, άντρες και γυναίκες, και να μας λένε ότι έχουν περάσει ακριβώς το ίδιο. Ήταν συγκινητικό. Είναι το τρίτο έργο που κάνουμε μαζί με τον Νίκο Ψαρρά και μας περνάνε για ζευγάρι».
Η σύζυγος του Νίκου Ψαρρά είναι εκείνη που σκηνοθετεί την παράσταση, με την Μαρίνα Ασλάνογλου να αποκαλύπτει πως έχει έναν πολύ ευαίσθητο ψυχισμό για αυτό το έργο. «Η σκηνοθέτιδα μου έλεγε “έλα Μαρίνα μου, πιάστον λίγο παραπάνω, αγκάλιασέ τον”».
«Είμαι λίγο ζηλιάρα, αλλά δεν το δείχνω»
Στη συνέχεια αναφέρθηκε στη σχέση της με τον σύζυγό της, Δημοσθένη Πέππα.
«Μια σχέση είναι στο χέρι και των δύο να κρατάνε τη σχέση δυνατή και θερμή, εάν το αφήσεις σε αφήνει και αυτό. Αυτό που έχουμε καταφέρει με τον σύζυγό μου είναι να μην ξεπερνάμε τα όρια. Είμαι ένας άνθρωπος που φαίνομαι, είτε είμαι χαρούμενη είτε στενοχωρημένη, είμαι ανοιχτό βιβλίο. Είμαι ειλικρινής. Τον πρώτο καιρό υπήρχε η ζήλεια, το πάθος, αλλά μετά τα καταφέραμε. Είμαι λίγο ζηλιάρα, αλλά δεν το δείχνω. Δεν θα στο πω, αλλά μπορεί να αντιδράσω με διαφορετικό τρόπο. Είμαι και πολύ εγωίστρια. Είμαστε ένα έντονο ζευγάρι, αλλά αυτό κρατάει τη σχέση».
Όπως αποκάλυψε η ηθοποιός, πολλοί την νομίζουν ως σνομπ και υπερβολικά σοβαρή κι όταν την γνωρίζουν λένε ότι δεν την περίμεναν έτσι. «Σκέφτομαι εάν πρέπει να αλλάξω κάτι, αλλά αυτή είμαι», είπε.
«Μου λείπει όταν δεν είμαι μαζί με τον γιο μου και προσπαθώ όσο είμαι μαζί του να έχω ποιοτικό χρόνο. Χθες έπαιζα δεινόσαυρους, κυνηγητό, κρυφτό, μέχρι και μπάσκετ, για να αναπληρώσω τον χρόνο».
Για την περίοδο που έκανε σίριαλ και θέατρο ταυτόχρονα είπε πως ήταν αγριευτικό, διότι εκείνο που την αγχώνει είναι ότι δεν έχει ούτε το δικαίωμα να αρρωστήσει.
«Έπαθα πριν λίγο καιρό ένα βαθύ κρυολόγημα, έπαιζα στο θέατρο και δεν μπορούσα να μιλήσω, να αναπνεύσω. Πέρασα πολύ έντονο στρες. Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω πως κάνουν άλλοι και πρόβες και 10 ώρες γύρισμα και παράσταση, εγώ δεν αντέχω, δεν έχω χρόνο. Γι’ αυτό επέλεγα ή το ένα ή το άλλο. Από το άγχος και το στρες βγάζω συνέχεια έρπη, τουλάχιστον εκεί ξεσπά ο οργνανισμός μου».
Όπως είπε, ο σύζυγός της στέκεται δίπλα της, καθώς δεν είναι εύκολο να είναι περίοδος γιορτών κι εκείνη αν βρίσκεται στο θέατρο.
Διάβασε τη συνέχεια και δες το video στο Hello.gr
Best of Internet
![Ελεονώρα Μελέτη: Οι αδημοσίευτες φωτογραφίες από τον γάμο της και τη βάφτιση της κόρης της](https://www.hello.gr/image/s640x388/fill/file/wp-content/uploads/2023/04/Ελεονώρα-Μελέτη-1.jpg)
![Beauty hack: Πως θα αναβαθμίσεις το κραγιόν σου για να είσαι in fashion](https://www.thenotebook.gr/image/s640x388/fill/file/wp-content/uploads/2023/07/IMG_2677.jpg)
![Έφτασε στην Ελλάδα το νέο VW Amarok – Δείτε τις τιμές](https://www.4troxoi.gr/wp-content/uploads/2022/07/VW-Amarok-2022-1-413x269.jpg)
![Νέο Διοικητικό Συμβούλιο για το «Αυτοκίνητο της Χρονιάς για την Ελλάδα»](https://www.4troxoi.gr/wp-content/uploads/2023/07/Αυτοκίνητο-της-Χρονιάς-ΑΤΧ-σμώλ-413x269.jpg)
![Αποστολή στην Ιταλία: Η αναγέννηση του Fiat Topolino](https://www.4troxoi.gr/wp-content/uploads/2023/07/Fiat-Topolino-040723-5-413x269.jpg)
![Euro 2004: Το θρυλικό reunion των παικτών της Εθνικής -19 χρόνια μετά με την «κούπα» αγκαλιά](https://www.hello.gr/image/s640x388/fill/file/wp-content/uploads/2023/07/357734276_679682767313749_202892081423764698.jpg)
![4 Οικονομικές συμβουλές για Millennials](https://www.thenotebook.gr/image/s640x388/fill/file/wp-content/uploads/2022/05/saving-money.jpg)
![Toxic Advice Escape Room by Dove: ένα πρωτότυπο παιχνίδι απόδρασης από τις τοξικές συμβουλές ομορφιάς](https://www.thenotebook.gr/image/s640x388/fill/file/wp-content/uploads/2023/07/dove_logo_gold_1.jpg)
![Η Σταματίνα Τσιμτσιλή έκανε την πιο γλυκιά αφιέρωση στον Θέμη Σοφό – «Δεν έχω μάτια για άλλον»](https://www.hello.gr/image/s640x388/fill/file/wp-content/uploads/2023/07/Σταματίνα-Τσιμτσιλή-1.jpg)